• ← Lista aktualności

    Forum Rynku Nieruchomości

    Sytuacja na rynku nieruchomości, przyszłość branży, czy zmiany w prawie, to tylko niektóre z tematów poruszanych na Forum Rynku Nieruchomości, które odbyło się w dniach 9-10 czerwca w Sopocie. PB Górski zostało sponsorem konferencji oraz zaprezentowało swój sztandarowy projekt zmieniający aktualne oblicze Gdańska Wrzeszcza – Galerię Metropolia oraz osiedle Browar Gdański.


    W tegorocznej edycji wśród prelegentów znalazł się przedstawiciel PB Górski – Jan Szczygielski, pełnomocnik Centrum Hevelius, inwestora Galerii Metropolia. W przygotowanej prezentacji „case study” zaprezentował szczegóły tego spektakularnego projektu tworzącego nową tkankę miasta oraz przekonywał, że udana współpraca z miastem, świetna lokalizacja oraz odpowiedni zestaw najemców, zapewnią sukces nowemu centrum handlowemu na mapie Trójmiasta.
     

    Tegoroczna konferencja to już czwarte tego typu spotkanie najważniejszych podmiotów z branży budowlanej. Konferencja organizowana jest przez Nowy Adres i przeznaczona jest dla najważniejszych graczy na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Ponadto spotkanie daje możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się