Aktualności

Najnowsze informacje

17 lipca, 2024

Wakacje kredytowe 2024 – wszystko co musisz wiedzieć

W 2024 roku kredytobiorcy hipoteczni w Polsce będą mieli możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, które pozwalają na zawieszenie do czterech rat kredytu hipotecznego w ciągu roku. To rozwiązanie jest odpowiedzią na rosnące obciążenia finansowe wynikające z rosnących kosztów obsługi kredytów. Wakacje kredytowe nie oznaczają umorzenia rat, a jedynie ich przesunięcie, co wydłuża okres kredytowania.
  • Wszystkie
  • Inne
  • Św. Piotra
  • Wieżycka Folwark
  • Sukiennicza 19A
10 lipca, 2024

Kup mieszkanie i wybieraj!

Szukasz solidnego argumentu za zakupem nieruchomości? Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, która przynosi jeszcze więcej korzyści przy zakupie nowego mieszkania. Do 31 sierpnia 2024 r. oferujemy dwie atrakcyjne opcje do wyboru.
21 czerwca, 2024

Promocja! Zarezerwuj teraz, kup w październiku!

Planujesz zakup mieszkania, ale nie chcesz, aby formalności zepsuły Ci wakacje? Skorzystaj z naszej promocji Zarezerwuj teraz, kup w październiku* i ciesz się latem bez zmartwień!
28 maja, 2024

Co robić w długi weekend w Gdyni?

Długi weekend przed nami, a Ty nie masz jeszcze planów? 🌞 Mamy dla Ciebie kilka pomysłów na spędzenie wolnego czasu w Gdyni.
15 maja, 2024

Dlaczego warto inwestować w mieszkania w Trójmieście?

Trójmiasto od lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród osób poszukujących wyjątkowego miejsca do życia, jak i inwestorów. Poniżej przedstawiamy kluczowe powody, dla których warto rozważyć inwestycję w stolicy Pomorza.
11 marca, 2024

Wybierz najlepszą inwestycję 2023 roku!

Głosuj na Najlepszą Inwestycję Mieszkaniową Trójmiasta 2023! ???? Twoim faworytem jest spokojna i zielona Wieżycka Folwark w Gdańsku? A może apartamenty Św. Piotra z widokiem na zatokę w Gdyni?
4 marca, 2024

Światowy Dzień Inżyniera

Inżynier to więcej niż tytuł – to nasza supermoc zmieniająca świat!
16 lutego, 2024

Apartamentowiec Św. Piotra z nagrodą Czas Gdyni 2023

Wyróżnienie to podkreśla innowacyjność i ekologiczne rozwiązania projektu, który harmonijnie łączy nowoczesność z wysokim standardem życia.
2 lutego, 2024

Poznaj nową butikową inwestycję w Gdańsku

Odkryj naszą nową kolekcję apartamentów zlokalizowanych w centrum Gdańska.
Promocja - Zarezerwuj mieszkanie teraz, kup dopiero w październiku