Apartamenty z widokiem na morze

Św. Piotra to luksusowy apartamentowiec oferujący pełen komfort życia, położony w samym sercu Gdyni – nieopodal Placu Kaszubskiego.

Poznaj inwestycję

W ofercie znajdują się dobrze doświetlone, starannie zaprojektowane mieszkania z dużymi balkonami i loggiami. Apartamentom na ostatnich piętrach przestrzeni dodadzą wysokie przeszklone fasady i komfortowe tarasy. Mieszkańcy najwyższych pięter będą mogli również cieszyć się pięknym widokiem na morze.

Widok za Zatokę Gdańską

Inwestycja Św. Piotra oferuje przestronne apartamenty zlokalizowane na najwyższych piętrach, z których roztacza się spektakularny widok na Zatokę Gdańską. Każde z mieszkań zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i światła, co zapewnia nie tylko komfort i funkcjonalność, ale również niezapomniane wrażenia estetyczne. Duże panoramiczne okna nie tylko umożliwiają podziwianie malowniczych widoków, ale także wypełniają wnętrza naturalnym światłem, tworząc jasne i przyjemne miejsce do życia.

Komfort życia w centrum miasta

Inwestycja zapewnia pełen komfort życia i relaks w samym centrum miasta. W strefie wejściowej zaplanowana jest duża ilość zieleni, a w samym budynku mieszkańcy będą mogli cieszyć się takimi udogodnieniami jak części wspólne w wysokim standardzie, portiernia, dwupoziomowy garaż, siłownia z częścią wypoczynkową oraz zieleń rekreacyjna na dachu garażu.

Tętniące życiem miasto w zasięgu ręki

Położenie apartamentów gwarantuje łatwość poruszania się po trójmiejskiej aglomeracji. Inwestycja jest zlokalizowana w odległości 1 km od stacji SKM i PKP Gdynia Główna i około 5 min od Skweru Kościuszki, plaży miejskiej czy Mariny Gdyńskiej. Św. Piotra to idealne miejsce dla miłośników miejskiego życia – w najbliższej okolicy znajdują się kawiarnie, restauracje, bary, kluby fitness, kina czy teatry.

Galeria

Zobacz projekt oraz zdjęcia inwestycji i okolicy

Kronika budowy

Zobacz postęp prac budowlanych oraz ich efekty

Maj 2023
Luty 2023
Październik 2022
Kwiecień 2022
Luty 2022
Grudzień 2021
Wrzesień 2021
Lipiec  2021
Maj 2021
Marzec 2021
Listopad 2020
Październik2020
Sierpień 2020
Lipiec 2020
Maj 2020

Lokalizacja

Zaledwie 5 minut będzie dzielić mieszkańców Św. Piotra od Skweru Kościuszki, plaży miejskiej czy Mariny Gdyńskiej. Św. Piotra to także idealne miejsce dla miłośników miejskiego życia – w najbliższej okolicy znajduje się zróżnicowana oferta kawiarni, restauracji i barów, a także kluby fitness, kina i teatry.

0 m
Plaża miejska
0 m
Sklep spożywczy
0 m
Przystanek PKM
0 m
Apteka

Mapa

Św. Piotra

Zobacz oferty dostępnych mieszkań

Mieszkania w Trójmieście w najlepszych lokalizacjach

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Odwiedź nas

ul. Joachima Lelewela 37 lok. E,

80-442 Gdańsk

Zadzwoń

+48 58 340 79 00

+48 607 700 555

+48 691 990 112

Napisz

sprzedaz@pbgorski.pl