Aktualności

21 czerwca, 2024
Promocja! Zarezerwuj teraz, kup w październiku!

Planujesz zakup mieszkania, ale nie chcesz, aby formalności zepsuły Ci wakacje? Skorzystaj z naszej promocji Zarezerwuj teraz, kup w październiku* i ciesz się latem bez zmartwień!

Jak to działa?

Już teraz możesz zarezerwować swoje wymarzone mieszkanie, a wszystkie formalności załatwisz dopiero po wakacjach. Dzięki temu masz pewność, że Twoje wymarzone lokum będzie na Ciebie czekać, gdy wrócisz wypoczęty i zrelaksowany.

Wakacje bez zmartwień

Niech lato będzie czasem na odpoczynek i przyjemności, nie na formalności. Zarezerwowanie mieszkania teraz pozwala Ci skupić się na relaksie, a my zajmiemy się resztą. Twoje nowe mieszkanie będzie gotowe do odbioru, kiedy wrócisz z wakacji.

Kredyt rządowy „Na Start”? Nie musisz się martwić!

Nasza promocja to również odpowiedź na niepewność związaną z kredytami rządowymi “na start”. Rezerwując mieszkanie teraz, masz czas, aby spokojnie przemyśleć swoje finansowe decyzje i skonsultować się z doradcami po wakacjach.

Skorzystaj z promocji “Zarezerwuj teraz, kup w październiku” i zapewnij sobie beztroskie lato. Twoje wymarzone mieszkanie będzie na Ciebie czekać!

 

PB Górski – Twoje nowe mieszkanie czeka!

Nie czekaj! Kliknij tutaj i znajdź idealne mieszkanie dla siebie. Spędź wakacje na beztroskim odpoczynku, wiedząc, że Twoje marzenia o nowym domu są już na wyciągnięcie ręki.

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i ciesz się spokojem lata. Twoje nowe mieszkanie czeka!

 

* Warunkiem rezerwacji jest podpisanie umowy rezerwacyjnej. Promocja dotyczy inwestycji w trakcie realizacji. Nie dotyczy mieszkań gotowych do odbioru.

Pozostałe wpisy:

10 lipca, 2024
Kup mieszkanie i wybieraj!

21 czerwca, 2024
Promocja! Zarezerwuj teraz, kup w październiku!

28 maja, 2024
Co robić w długi weekend w Gdyni?

15 maja, 2024
Dlaczego warto inwestować w mieszkania w Trójmieście?