Apartamenty w pobliżu Motławy

Kameralna inwestycja zlokalizowana w Śródmieściu Gdańska

Poznaj inwestycję

W dwóch budynkach znajduje się 29 apartamentów, co gwarantuje prywatność oraz spokój. Mieszkania charakteryzuje optymalny rozkład pokoi, umożliwiający dostosowanie przestrzeni do swoich potrzeb. Przestronne balkony, winda, podziemny garaż – to wszystko czeka na mieszkańców Toruńskiej 16, zlokalizowanej w pobliżu Motławy, w samym sercu Gdańska.

Kameralna inwestycja

oruńska 16 jest doskonałą propozycją dla osób szukających spokoju w sercu miasta. Kameralny charakter tego projektu zapewnia intymność i wyjątkową atmosferę, oddzielając mieszkańców od miejskiego zgiełku, mimo centralnej lokalizacji

Zamieszkaj w centrum Gdańska

Toruńska 16 to miejsce idealne dla osób ceniących mieszkanie w centrum miasta. Spacerem w kilkanaście minut dojdziemy do Głównego Miasta, przystanku SKM czy galerii handlowej. Wszędzie będzie blisko!

Wygodna komunikacja

Zaledwie 15 minut spacerem będzie dzielić mieszkańców Toruńskiej 16 od ścisłego centrum Gdańska. Położenie zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury w pobliżu miejsca zamieszkania (sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnia).

Zróżnicowana oferta kulturalna będzie w zasięgu ręki.

Pewna inwestycja

Toruńska 16 to nie tylko idealne miejsce dla tych, którzy pragną zamieszkać blisko zabytków i atrakcji turystycznych miasta, ale również doskonała okazja inwestycyjna. Solidna budowa, nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że Toruńska 16 stanowi pewną i opłacalną inwestycję,

Galeria

Zobacz projekt oraz zdjęcia inwestycji i okolicy

Kronika budowy

Zobacz postęp prac budowlanych oraz ich efekty

Kwiecień 2024
Listopad 2023
Czerwiec 2023

Lokalizacja

W pobliżu znajduje się Główne Miasto, restauracje, kawiarnie, placówki edukacyjne, tereny rekreacyjne. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie miejskie życie.

0 m
Główne Miasto
0 m
Galeria handlowa
0 m
Przystanek PKM
0 min
Lotnisko

Mapa

Toruńska 16

Zobacz oferty dostępnych mieszkań

Mieszkania w Trójmieście w najlepszych lokalizacjach

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Odwiedź nas

ul. Joachima Lelewela 37 lok. E,

80-442 Gdańsk

Zadzwoń

+48 58 340 79 00

+48 607 700 555

+48 691 990 112

Napisz

sprzedaz@pbgorski.pl