Planując zakup nieruchomości najczęściej wspomagamy się kredytem hipotecznym. Po podjęciu decyzji o kupnie mieszkania, przeglądamy ofertę wybierając odpowiadający nam lokal. I co dalej?

Oszczędzaj czas

Aby porównać ofertę kredytów w kilkunastu bankach należy poświęcić dużo czasu na przeglądanie stron w internecie, następnie na wizyty w placówkach i porównywanie poszczególnych ofert. Przychodząc na spotkanie z ekspertem kredytowym PB Górski możesz skrócić cały proces do minimum.

Najkorzystniejsze oferty

Ekspert w przystępny sposób przedstawi Ci oferty wiodących banków, wspólnie dokonacie wyboru najkorzystniejszej dla Ciebie opcji, po czym otrzymasz dokładne instrukcje, jakie dokumenty musisz dostarczyć do złożenia wniosku.
Minimum dokumentów
Warto zauważyć, że będą to jedynie dokumenty dotyczące zatrudnienia/zarobków. Całą dokumentację dotyczącą inwestycji dostarczy ekspert, oszczędzając Twój czas. Po pozytywnej decyzji banku możesz udać się na podpisanie umowy kredytowej. Tutaj również będzie towarzyszył Ci nasz przedstawiciel, który odpowie na każde pytanie i rozwieje ewentualne wątpliwości.
Umów się na spotkanie
avatar
Ewa Cel