img

Św. Piotra to luksusowy apartamentowiec oferujący pełen komfort życia, położony w samym sercu Gdyni – nieopodal Placu Kaszubskiego.

LOKALIZACJA
Gdynia

więcej o lokalizacji

TERMIN UKOŃCZENIA (BUDYNEK 1)
I kwartał 2023
LICZBA MIESZKAŃ W SPRZEDAŻY
227
POWIERZCHNIA MIESZKAŃ
24 m2 – 107 m2
img

Apartamenty z widokiem na morze

W ofercie znajdują się dobrze doświetlone, starannie zaprojektowane mieszkania z dużymi balkonami i loggiami. Apartamentom na ostatnich piętrach przestrzeni dodadzą wysokie przeszklone fasady i komfortowe tarasy. Mieszkańcy najwyższych pięter będą mogli również cieszyć się pięknym widokiem na morze.

img

Pełen komfort życia w centrum miasta

Inwestycja zapewnia pełen komfort życia i relaks w samym centrum miasta. W strefie wejściowej zaplanowana jest duża ilość zieleni, a w samym budynku mieszkańcy będą mogli cieszyć się takimi udogodnieniami jak części wspólne w wysokim standardzie, portiernia, dwupoziomowy garaż, siłownia z częścią wypoczynkową oraz zieleń rekreacyjna na dachu garażu.

img

Tętniące życiem miasto w zasięgu ręki

Położenie apartamentów gwarantuje łatwość poruszania się po trójmiejskiej aglomeracji. Inwestycja jest zlokalizowana w odległości 1 km od stacji SKM i PKP Gdynia Główna i około 5 min od Skweru Kościuszki, plaży miejskiej czy Mariny Gdyńskiej. Św. Piotra to idealne miejsce dla miłośników miejskiego życia – w najbliższej okolicy znajdują się kawiarnie, restauracje, bary, kluby fitness, kina czy teatry.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się