Aktualności

28 maja, 2024
Co robić w długi weekend w Gdyni?

Długi weekend przed nami, a Ty nie masz jeszcze planów? 🌞
Mamy dla Ciebie kilka pomysłów na spędzenie wolnego czasu w Gdyni:

🌊 Spacer po Skwerze Kościuszki – Centralny punkt Gdyni, gdzie można podziwiać statki i jachty, odwiedzić statek-muzeum ORP Błyskawica oraz żaglowiec Dar Pomorza.
🐠 Akwarium Gdyńskie – Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz miłośników morskiej fauny i flory. Fascynujące ekspozycje ryb i organizmów wodnych z całego świata – teraz z nową ekspozycją pod poziomem morza!
🌄 Klif Orłowski – Idealne miejsce na spacer z pięknymi widokami na morze i okolicę. To także świetny punkt dla fotografów.
🎭 Teatr Muzyczny w Gdyni – Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na wieczorny spektakl, by dodać kulturalnego akcentu do weekendu.
🏙 Śródmieście Gdyni z modernistyczną architekturą – Odkrywaj modernistyczne budynki, które są częścią gdyńskiego krajobrazu, a wśród nich Apartamentowiec Św. Piotra.
🚢 Muzeum Emigracji – Znajdujące się w historycznym budynku Dworca Morskiego, opowiada historię milionów ludzi, którzy wyemigrowali z Polski.
🎶 Nocne życie – Gdynia oferuje wiele klubów i barów, gdzie można spędzić wieczór słuchając muzyki na żywo lub tańcząc do białego rana.
🏃 Bulwar Nadmorski – Idealny na poranne bieganie czy wieczorne spacery, z pięknymi widokami na Zatokę Gdańską.

Gdynia to miasto pełne atrakcji oferujące komfortowe życie. Jeśli długi weekend to za mało, sprawdź ofertę apartamentów Św. Piotra w Śródmieściu Gdyni. 🏡