• ← Lista aktualności

  Kobieta sukcesu 20-lecia

  Z przyjemnością informujemy, że Pani Iwona Górska – Wiceprezes Przedsiębiorstwa Budowlanego Górski otrzymała nagrodę „Kobieta sukcesu” 20-lecia 1995-2015 w województwie pomorskim za osiągnięcia zawodowe i aktywność społeczną. Plebiscyt zorganizowała Konwencja Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.


  Pani Prezes od niemal 35 lat wraz z mężem Bogdanem Górskim oraz wspólnikami rozwija Przedsiębiorstwo Budowlane Górski. Początkowo było to kameralne, rodzinne przedsięwzięcie, które po latach stało się jedną z największych firm deweloperskich na skalę nie tylko regionu, ale też i kraju. Rozmach inwestycji prowadzonych przez firmę Górski pokazuje odwagę i konsekwencję jego właścicieli. Wśród realizacji znaleźć można eleganckie inwestycje w prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta jak np. Browar Gdański, dogodnie zlokalizowane osiedla rodzinne a także zabytkowe obiekty, którym Państwo Górscy przywracają dawną świetność. Dowodem różnorodności podejmowanych wyzwań inwestycyjnych jest też Galeria Metropolia – unikalny projekt centrum handlowego zintegrowanego z dworcem kolejowym w Gdańsku Wrzeszczu.
   

  Pani Iwona Górska jest bardzo zaangażowana w rozwój przedsiębiorstwa, wspiera nowe projekty, zarządza działem marketingu. Dzięki swojemu przyjaznemu usposobieniu i otwartości wprowadza jednocześnie tzw. kobiecy pierwiastek tworząc w firmie ciepłą, rodzinną atmosferę. Jest ceniona i lubiana przez pracowników oraz kontrahentów dzięki rzeczowemu, spokojnemu podejściu wobec pojawiających się wyzwań i  problemów.
   

  Pomimo licznych obowiązków, znajduje również czas na działalność charytatywną. Dzięki Jej życzliwości i wsparciu finansowemu  udało się pomóc licznym fundacjom, stowarzyszeniom, akcjom charytatywnym oraz społecznościom lokalnym. Zakres tych działań oraz ich skala są bardzo szerokie – począwszy od inicjatyw ratujących zdrowie i życie ludzkie, poprzez wsparcie kultury oraz sztuki, na dotowaniu klubów i akcji sportowych skończywszy.
   

  Działania Pani Prezes zostały również docenione w 2012r. kiedy to otrzymała tytuł „Kobiety sukcesu” za osiągnięcia zawodowe i aktywność społeczną.
   

  Dziękując Pani Iwonie za dotychczasową działalność, życzymy wielu kolejnych sukcesów i powodzenia w podejmowaniu nowych wyzwań.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się